Servisný technik

Boli by ste radi súčasťou tímu medzinárodnej spoločnosti formujúcej technologické trendy a inovácie? Chcete sa podieľať na unikátnych projektoch a možnosti ďalej rozvíjať svoje schopnosti? Do nášho rozrastajúceho sa tímu hľadáme skúseného servisného technika!

Pracujte pre popredného Lichtenštajnského výrobcu tepelnej techniky a vzduchotechniky, spoznajte priateľskú pracovnú atmosféru a skvelých kolegov.

Aká bude náplň Vašej práce?

  • servisné práce na plynových kotloch a vzduchotechnických jednotkách Hoval
  • uvádzanie do prevádzky zariadení Hoval
  • pravidelné servisné prehliadky zariadení Hoval
  • havarijné výjazdy k zariadeniam Hoval
  • plánovanie práce a jednanie so zákazníkmi v rámci servisu
  • kooperácia s externými servisnými spoločnosťami

Čo požadujeme?

  • flexibilitu a ochotu cestovať
  • komunikatívnosť, samostatnosť
  • zákaznícky orientovaný prístup
  • ochotu učiť sa a rozvíjať
  • tímovú prácu
  • VP sk. B
  • čistý register trestov
  • lekárske potvrdenie o fyzickej a duševnej spôsobilosti pre práce na plynových, elektrických prípadne tlakových zariadeniach a práce vo výškach výhodou
  • platné osvedčenie v zmysle vyhl.č. 508/2009 Z.z. §22 výhodou
  • platné osvedčenie pre práce na plynových zariadeniach v zmysle vyhl.č. 508/2009 Z.z. §18 - zariadenia skupiny Bh (do 500kW) výhodou
  • platné osvedčenie pre práce na plynových zariadeniach v zmysle vyhl.č. 508/2009 Z.z. §18 - zariadenia skupiny Ah (nad 500kW) výhodou

Ponúkame:

  • dlhodobé perspektívne zamestnanie s možnosťou profesijného i osobného rastu
  • intenzívne a pravidelné školenia v odbore TZB a vzduchotechniky
  • práci pre zaujímavú a stabilnú nadnárodnú spoločnosť
  • spolupráci v medzinárodnom tíme odborníkov
  • motivačné platové ohodnotenie

Požadované vzdelanie:

  • min. odborné s maturitou v odbore TZB
  • prax min. 2 roky v obore výhodou
  • AJ/NJ na komunikatívnej úrovni

Svoje životopisy zasielajte na kontaktný email jan.metlicky@hoval.com či nás kontaktujte pomocou kontaktného formulára.

panorama.png

Zodpovednosť za energiu a životné prostredie

Vnútorna klíma je v stálom vzťahu ku klíme celosvetovej. Svoje systémy navrhujeme vždy s plným vedomím zodpovednosti za životné prostredie.