Nebytová výstavba

Výrobné haly, sklady, kancelárie, supermarkety, školy, telocvične, zdravotnícke centrá - špecializované riešenie pre každý typ budovy
production-hall.jpg

Výrobné haly

Zvyšujte produktivitu svojich zamestnancov. Poskytnite im mimoriadne komfortné pracovné podmienky pomocou jednoduchého a efektívneho riešenia zameraného na vykurovanie, vetranie, chladenie a spätné získavanie energie.

hoval-warehouse-decentralized-and-centralized-06-2023.jpg

Sklady

Chcete využiť každý meter štvorcový haly? Rozlúčte sa s dlhým potrubím a pravidelnou údržbou a čistením! Decentrálne vzduchotechnické systémy Hoval môžu nahradiť zložité centrálne klimatizačné systémy, dajú sa kombinovať s tepelnými čerpadlami a v prípade rozšírenia haly môžete jednoducho pridať ďalšie jednotky.

office-buildings.jpg

Kancelárske budovy

Zvýšte efektivitu zamestnancov v kancelárii tým, že im pomocou efektívneho a ekologického vykurovania Hoval zabezpečíte počas chladných dní pohodlné a teplé pracovné prostredie. Využitím solárnej energie cez solárne panely môžete ušetriť ešte viac.

educational-buildings-and-sports.jpg

Školy & športové haly

Doprajte deťom skúsenosť, ktorú si zaslúžia. Bez ohľadu na to, či sa hrajú alebo sa učia, k tomu, aby sa cítili pohodlne, boli v teple a mali dostatok čerstvého vzduchu sa postará efektívne a ekologické riešenie Hoval.

health-care-buildings.jpg

Zdravotnícke zariadenia

Pre vykurovanie, teplú úžitkovú vodu a kogeneráciu doporučujeme ultra efektívny kondenzačný kotol UltraGas, ultra tenké solárne panely UltraSol a kogeneračnú jednotku PowerBloc.

commercial-buildings.jpg

Komerčné budovy

Ako podporiť vašich zákazníkov, aby ešte viac milovali váš obchod, trávili v ňom viac času a míňali viac peňazí? Jednou z ciest, ako to dosiahnuť je, že im zabezpečíte príjemnú vnútornú klímu, dostatok čerstvého vzduchu a konštantnú teplotu - to všetko s pomocou značky Hoval.

hotels.jpg

Hotely

Doprajte svojim hosťom teplo a pohodlie, ktoré potrebujú, aby bol ich pobyt u vás príjemným zážitkom. S riešením Hoval bude mať váš hotel o stály prísun vykurovania, teplej vody a čerstvého vzduchu postarané zakaždým, keď to bude potrebné a to aj v prípade tých najvyšších hygienických nárokov a noriem. To všetko s nízkymi prevádzkovými nákladmi, nízkymi nákladmi na údržbu a nižšiu uhlíkovú stopou.

Dátové centrá

Dátové centrá

Schlaďte mozgy svojich zariadení a nechajte ich pracovať bez prestávky, jedine tak budete mať vždy spokojných zákazníkov. S riešením systému chladenia Hoval máte zaručenú vysokú prevádzkovú bezpečnosť, nízke prevádzkové náklady a nízku ekologickú stopu.