Orientácia na riešenia

Keď sa produkty Hoval spoja s expertmi, výsledok prevýši očakávania. A práve na takéto riešenia sa zameriavame! Poskytujeme podporu pri projektovaní, ponúkame komplexné riešenia pre investorov a developerov. Ku každému klientovi pristupujeme individuálne, vytvárame ekonomické a efektívne riešenia s ohľadom na špecifické požiadavky projektu.

Vymýšľame riešenia za Vás

Kvalita našich produktov je daná našou dlhoročnou skúsenosťou a špičkovými referenciami. V odbore vykurovacej techniky a vzduchotechniky vieme poradiť a odporučiť efektívne systémy a komplexné riešenia, so zameraním na dlhodobé prevádzkové úspory. Samozrejmosťou je pre nás kompletná podpora od riešenia projektu, cez uvedenie do prevádzky, až po záručný a pozáručný servis.

Systémový prístup Hoval

Každý projekt, ktorý riešia naši špecialisti, je vnímaný komplexne a s ohľadom na okolité vplyvy a prostredie. Počas prípravy projektu hodnotíme celkový zámer projektu a prínos realizácie, pričom sa vždy snažíme upozorniť na to, že úspora pri počiatočnej investícii nemusí súčasne znamenať úsporu z hľadiska dlhodobého.

Zodpovednosť za energiu a životné prostredie

Nielenže všetky riešenia Hoval sú ekonomické a dlhodobo šetria prevádzkové náklady, sú ale aj ohľaduplné k životnému prostrediu. Našu snahu o ochranu životného prostredia posúvame ešte o krok dopredu tým, že sa zameriavame na inovácie a neustále zlepšovanie výrobných procesov. Usilovne pracujeme na tom, aby sme svojimi odporúčaniami chránili prírodné zdroje a zabezpečili energetické úspory našim zákazníkom.

Prečítajte si o našich ďalších firemných hodnotách, ktoré ctíme