Sofistikovanosť

Vnímame veľmi silno, že sofistikované produkty si žiadajú odborné znalosti. My máme oboje!

Riešenia, ktorá ponúkame klientom, sú vyspelé, sofistikované a zodpovedajú konkrétnym potrebám. Spoločne so zákazníkom definujeme jasné ciele a hľadáme cesty, ako ich dosiahnuť. K hľadaniu tých najefektívnejších riešení využívame naše dlhoročné skúsenosti. Kľúčovým bodom tejto stratégie je všestranná podpora našich zákazníkov vrátene vysokej odbornosti a podpory špecialistov Hoval.

Komplexné riešenie Hoval

Našim hlavným cieľom je uvádzať na trh také produkty a komplexné riešenia, ktoré sú technologicky vyspelé, ekologické a účinné. Reálnym dôkazom snahy je naša vlajková loď – kondenzačný plynový kotol UltraGas®. V kombinácii s ďalšími technológiami, ako sú decentrálne vzduchotechnické systémy Hoval RoofVent® a Hoval TopVent® alebo solárne systém Hoval UltraSol® , ponúkame investorom vysokú účinnosť prevádzky a z nej vyplývajúce dlhodobé úspory, dlhú životnosť, nízku ekologickú záťaž. Ponúkame maximálnu podporu vo fáze projektu, počas inštalácie, uvedení do prevádzky, až po následnú servisnú podporu.

Riešenie podložené vedomosťami

S výrobou a vývojom máme dlhoročné skúsenosti. Výrobné závody Hoval se nachádzajú v Lichtenštajnsku, Nemecku, na Slovensku, čo nám pomáha zabezpečiť prvotriednu kvalitu celého produktového portfólia. Používame iba špičkové technológie a kvalitné materiály. Vlastníme množstvo patentov (napr. unikátny horák Ultraclean®, tepelný výmenník aluFer®, regulátor TopTronic®) a zamestnávame skutočných expertov, ktorí vedia poradiť a odporučiť optimálne riešenie určené na mieru konkrétnym potrebám.

Vďaka nášmu prístupu sú sofistikované technológie Hoval vždy o úroveň vyššie medzi konkurenciou a sú vždy tou správnou voľbou pre vás.

Prečítajte si o našich ďalších firemných hodnotách, ktoré ctíme