Špičkové technológie

Udržať si dobrú pozíciu na trhu nie je v podmienkach tvrdého konkurenčného boje vôbec ľahké. Jedným z faktorov, ktorý má pre nás na získaní predných priečok zásadný vplyv, je šírka ponuky a predovšetkým jej kvalita. Už niekoľko desaťročí patria technológie Hoval medzi to najlepšie, čo je na trhu možné nájsť.

Ponúkať pridanú hodnotu je pre nás záväzkom, ktorý plníme už od roku 1945.

Portfólio Hoval je natoľko široké, že dokáže plne pokryť potreby zákazníkov. Naše produkty sú vysoko inovatívne a vynikajú svojou nadštandardnou kvalitou a účinnosťou. Našim zákazníkom dlhodobo šetria prevádzkové náklady, v rámci systémových riešení patria k najefektívnejším svojho druhu.

Neustále vyvíjame nové, vyspelejšie riešenia

Na vývoji produktov pracujeme neustále. Náš vývojový tým v centre firmy Hoval, ktorá je vo Vadúze - hlavnom meste Lichtenštajnska, je zárukou prvotriednej kvality a spoľahlivých riešení pre tie najvyššie nároky. Výrobky Hoval prechádzajú neustálym inovačným procesom. To nám umožňuje pýšiť sa radou patentov a získať tak rozhodujúci náskok pred konkurenciou.

Sme majstri v energetických úsporách

Produkty Hoval nachádzajú svojich užívateľov v celej rade zemí sveta a to i na tých najlukratívnejších adresách, ako je sídlo pápeža vo Vatikáne alebo Buckinghamský palác. Môžeme sa pýšiť dodávkou 11 kotlov Hoval UltraGas (300) do jednej z najvyšších budov sveta Burj Dubai v Juhoafrických Emirátoch. Ekologické riešenie s nízkymi prevádzkovými nákladmi sme realizovali napríklad i pre autosalón Bentley v Ženeve.

Samozrejmosťou sú i najprestížnejšie projekty z Českej republiky a Slovenska. Technológia Hoval zabezpečuje prevádzku mladoboleslavskej Škoda Auto a.a.s.. O špičkový komfort sa stará niekoľko kotlov v Národnom divadle v Prahe. Udržujeme kvalitnú klímu v priestoroch letiskovej haly M.R.Štefánika v Bratislave. Uhádnete, aká technológia je inštalovaná v televíznej veži na Kamzíku?

Naši ľudia a ich know-how

Vyspelé technológie a sofistikované riešenia ale nie sú všetko. Aby všetko fungovalo tak, ako má, je potrebné mať kvalitný tým. Najväčším bohatstvom pre nás sú naši zamestnanci, ich vysoké pracovné nasadenie, skúsenosti a profesionálne znalosti. Spojením know-how, produktov Hoval a nadšenia našich spolupracovníkov vzniká to, čo nás posúva pred ostatných.

Prečítajte si o našich ďalších firemných hodnotách, ktoré ctíme