Škoda Auto a.s

Škoda Auto a.s. je najväčším českým výrobcom automobilov sídliacim v Mladej Boleslavi. Jeho tržby dosiahli v roku 2011 až 252 mld.Kč, v roku 2014 sa prevádzkové zisky zvýšili o 74,9% na 11,4 miliardy korún. Táto česká automobilka patrí medzi najväčšieho českého exportéra. Vozidlá značky Škoda sú k dostaniu v Európe, Ázii, Afrike, Južnej Amerike alebo tiež Austrálii.
V súčasnej dobe Škoda Auto vyrába 7 modelových radov, medzi ktoré patrí mini automobil Citigo, rodinný automobil Škoda Fabia, z nižšej strednej triedy Škoda Rapid či Škoda Octavia, pre náročnejších vodičov je vzorovým zástancom strednej triedy Škoda Superb a ako viacúčelové vozidlo dobre slúži Roomster či kompaktné SUV Škoda Yeti.

Výrobné závody Škoda
Výrobné závody firmy Škoda sú v Českej republike celkom tri. Mladá Boleslav, Kvasiny a Vrchlabí, pričom technológia Hoval má tú česť byť ich významnou súčasťou už po niekoľko desiatok rokov.

Montážna hala M13
Táto hala slúži primárne pre montáž vozidiel Octavia. Od doby jej realizácie, tj. Od roku 2000, našich 33 vzduchotechnických jednotiek RoofVent LHW-5 vykuruje, chladí a čistí vzduch v tomto členitom priestore.

Hala U50 Mladá Boleslav
O vykurovanie a chladenie tejto výrobnej haly sa stará 16 vzduchotechnických jednotiek Hoval RoofVent LH-6, 4 jednotky RoofVent LH-9 a 24 jednotiek TopVent DHV-6.

Výrobný závod Kvasiny
Východočeské Kvasiny sú najmladším závodom značky Škoda, ktorý funguje primárne pre montáž modelov Superb alebo Yeti. Už vyše desať rokov v priestore montážnej haly úspešne funguje štvorica nízkoteplotných kotlov na zemný plyn Hoval CompactGas, ktorá vďaka svojej vysokej účinnosti zabezpečuje nielen úspornú prevádzku závodu, ale tiež spĺňa náročné emisné požiadavky.

Prezrite si naše ďalšie referencie
Spýtajte sa odborníka Hoval na najlepšie riešenie vašej investície